Title of a News Article

İzol adaylığını açıkladı...

İzol adaylığını açıkladı...
banner206
banner279

Şanlıurfaspor da alınan kongre kararı sonrası başkan adayları belli olmaya başladı. Kulüp Başkanı Haçım İzol, yazılı bir açıklamada bulunarak aday olduğunu duyurdu.

17 Temmuz pazartesi günü yapılacak olan Şanlıurfaspor Olağan Kongresi öncesi mevcut başkan Haçım İzol aday olduğunu açıkladı. 

İzol yaptığı açıklamasında şunları söyledi; 

KAMUOYUNA DUYURULUR

Değerli Şanlıurfalılar;

17 Temmuz Pazartesi günü yapılacak Şanlıurfaspor Kongresinde adaylığımı sunmuş bulunmaktayım.

Yıllardır özlemini duyduğumuz güçlü Şanlıurfaspor hedefi ile son 3 aydan bu yana başkanlığını yaptığım sevdamız için; geleceği esas alan ve sağlam temellere dayalı çalışmalarımız devam ediyor. 

Birlik ve beraberlik içerisinde bir yönetim anlayışının ilk temelini oluşturan planlamalarımızda Şanlıurfaspor Kulübü olarak; Şanlıurfa Valiliğimiz, Büyükşehir Belediyemiz ve 3 merkez ilçe belediyemiz ile ortak hareket ediyoruz. 

Buna paralel olarak hem maddi anlamda hem de vizyonel bakış açısına sahip yeni bir yönetim olmazsa olmazımızdır. Ve yine bu yönetim; Şanlıurfa'nın ve Şanlıurfaspor'un başarısından öte hiç bir şekilde beklentisi olmaksızın çalışacak isimlerden oluşacaktır. 

Şimdiden çok ciddi sponsorluklar için imza safhasına geldiğimiz yönetimimizin; alacağı kararlarda da ortak paydada buluşması ve şeffaflığı esas alması ilkelerimiz arasında yer alacaktır. 

Takımımızın 1. Lig'de kalıcı ve Süper Ligi hedefleyen isimler için de prensipte anlaştığı sürpriz transferler bulunmaktadır. Tüm bunların alt yapısı hazırlanmıştır. Siz değerli Şanlıurfa halkımızın da desteği ile kongre sonrası seçilmemiz halinde Şanlıurfaspor'umuz için yeni bir dönem başlayacaktır.

Yeni bir Şanlıurfaspor, yeni bir vizyon ve Şanlıurfa'nın hak ettiği yere gelebilmesi için Haçım İzol olarak yönetime talipli olduğumu kamuoyuna bildiririm.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142