Title of a News Article

Urfalı judocular Türkiye üçüncüsü oldu

Urfalı judocular Türkiye üçüncüsü oldu
banner206

Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün 2023 yılı faaliyet programında yer alan Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Türkiye Finalleri müsabakaları 19-23 Temmuz tarihlerinde Denizli’de yapıldı. 

Müsabakalar da Şanlıurfa’yı temsil eden Judocularımız 3 gümüş ve 3 bronz madalya kazanarak takım halinde Türkiye Üçüncüsü oldular. 

Müsabakalar sonunda bir açıklama yapan Türkiye Judo Federasyonu Şanlıurfa İl Temsilcisi Mücahid Delioğlu; “Şanlıurfa Judo ailesi olarak 2023 yılında çok başarılı bir sezon geçirdik. Senenin son yurt içi faaliyeti olan Anadolu Yıldızlar Liginin final müsabakalarında da Judocularımızın Takım halinde Türkiye üçüncülüğü bizleri bir kez daha gururlandırmıştır. Her zaman söylediğimiz gibi gücünü tarihinden alan Şanlıurfalı çocuklarımıza imkan verildikçe başaramayacakları hiçbir şey yoktur. Antrenörlerimizi ve sporcularımızı yürekten tebrik ediyor, nice başarılar diliyorum. Ayrıca Şanlıurfa Judo Ailemize desteklerinden dolayı Şanlıurfa Valimiz Sn. Salih Ayhan, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanımız, Judo İhtisas Kulübü Başkanı Sn. Ali İhsan Delioğlu, Haliliye Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Canpolat, Eyyübiye Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Kuş, Karaköprü Belediye Başkanımız Sn. Metin Baydilli, Türkiye Judo Federasyonu Başkanımız Sn. Sezer Huysuz ve Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sn. Halil Eren’e çok teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142