Urfalı Judoculara Bosna yolu göründü

Urfalı Judoculara Bosna yolu göründü
banner206
banner279

Balkan Judo Birliği’nin 2022 yılı faaliyet programında yer alan Minikler Judo Balkan Şampiyonası 24-25 Eylül tarihlerinde Bosna Hersek’te yapılacak. 

Türkiye Judo Milli takımında Ülkemizi temsil edecek olan sporcular arasında Şanlıurfa’lı Ahmet Beşaltı ve Hüseyin Musri’de yer alıyor. Ayrıca Türkiye Judo Federasyonu Teknik Kurul Üyesi olan Şanlıurfa’lı Mücahid Delioğlu Milli takım kadrosunun idarecisi, İbrahim Halil Durna ise Milli takımın antrenörü olarak görev alacak. 

Şampiyona öncesinde bir açıklama yapan Türkiye Judo Federasyonu Şanlıurfa İl temsilcisi Mücahid Delioğlu; “Şanlıurfa’lı Judocularımızdan 50 kiloda Ahmet Beşaltı, 55 kiloda ise Hüseyin Musri’nin Minikler Balkan Şampiyonasında Ülkemizi temsil edeceklerinden dolayı mutlu ve gururluyuz. Milli takımımızın kadrosunda Şanlıurfa’lı antrenörlerimizden İbrahim Halil Durna’da Milli takım antrenörü olarak sporcularımızla birlikte Bosna Hersek’te olacak.

Ayrıca Judo Federasyonu Başkanımızın takdirleri ile şahsıma Milli takım kadromuzun idarecilik görevi tevdi edilmiştir. Buradan Federasyon Başkanımız Sn. Sezer Huysuz’a ve Şanlıurfa Judo ailemizden desteklerini esirgemeyen tüm hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142