Title of a News Article

Urfaspor hoca ile yollarını ayırdı mı?

Urfaspor hoca ile yollarını ayırdı mı?
banner206
banner279

Şanlıurfaspor’un Teknik Direktör Zafer Turan ile yollarını ayırdığı şeklindeki iddialar yalanlandı.

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Haçım İzol, sosyal medyada "Turan ile yollar ayrıldı" ve benzeri iddialara karşı açıklamada bulundu. Bu iddiaları yalanlayan İzol, şu ifadelere yer verdi:

"Gerek deneyimi ve tekniği gerekse karakteri bakımından Şanlıurfaspor çatısı altında bir arada olmaktan mutluluk duyduğumuz Teknik Direktörümüz Zafer Turan, bugün zorlu bir kalp ameliyatı geçirmiştir. İlk anından itibaren sağlık sürecini birebir takip etiğimiz değerli Hocamız Zafer Turan’a geçmiş olsun dileklerimizi iletir, tez zamanda tekrardan aramıza dahil olmasını temenni ederiz.

2023-2024 planlamalarımızda Hocamız Turan’ın sağlık durumu da ön plana alınmıştır. Hocamız Turan’ın dönüşüne kadar olan 1 aylık süreci Teknik Direktör Yardımcımız Efe İnanç yönetecektir. Hocamız Zafer Turan, sağlığına kavuşur kavuşmaz yine Şanlıurfaspor Ailesine katılacak ve yolumuza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu süreçte hocamızla yol ayrılığı gibi bir düşüncemiz bulunmamaktadır. Efe İnanç hocamızın da tecrübesini takdir ediyor ve Şanlıurfaspor Kulübü olarak Teknik Heyetimizle yola devam ettiğimizi tüm kamuoyuna bildiririz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142