Title of a News Article

Urfaspor’un İsmi Değişti!

Urfaspor’un İsmi Değişti!
banner206
banner279

Şanlıurfasporun ismi değişti. Bir dönem Şanlıurfaspor Başkanvekilliği görevinde bulunan Feridun Geçgel Şanlıurfasporun isim sponsoru oldu. Türkiye'nin enerji sektöründe ki en önemli markası olan Astor enerji bugün için Şanlıurfa'nın da tek bilinen markası olma özelliğini taşıyor.

Şanlıurfaspor ile Astor Enerji A.Ş. arasında isim sponsorluğu için protokol imzalandı. Takımın ismi Astor Enerji Şanlıurfaspor olarak değişti.

Kulüp tesislerinde düzenlenen imza törenine kulüp ve şirket yöneticilerinin yanı sıra Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan ile Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve merkez ilçe belediye başkanları Mehmet Kuş, Metin Baydilli, Mehmet Canpolat ve AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu katıldı.

Kulüp Başkanı Haçım İzol ile Astor yöneticileri arasında imzalanan protokole göre Astor Enerji A.Ş., Şanlıurfaspor'a isim sponsoru oldu.
Buna göre kulübün ismi Astor Enerji Şanlıurfaspor olarak değişti.

Şanlıurfalı İş adamı Astor enerji yönetim Kurulu Başkanı Feridun Geçgel, her zaman Şanlıurfasporun yanında olacağını söyledi. Vali, Ayhan ise, Geçgel ve ekibini kutladı.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2023, 13:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142