Urfalı ünlü sanatçi İbrahim Tatlıses, yaklaşık bir hafta önce tedavi gören annesini kaybetmişti.  Bugün sosyal medya hesabından Annesi Leyla Tatlı ile eski bir fotoğrafını paylaşarak, cenaze ve taziye törenlerine katılım sağlayarak baş sağlığı dileklerinde bulunan herkese teşekkürlerini ileten Sanatçı Tatlıses, acısının halen taze olduğu vurgusunu yaptı. 

İnstagram hesabından paylaştığı fotoğrafın siyah beyaz olması da dikkatlerden kaçmazken, bu hatıra fotoğrafın üzerinden bayağı geçmiş olduğu gözlemlendi. 

Urfalı sanatçı Tatlıses, paylaşımında şunları dile getirdi; 

"Acı unutulmaz ama paylaştıkça azalır. Bugün canım anamın, LEYLA SULTAN’ımın yedisi... Acımızı benimle ve ailemle paylaşan; Sayın Cumhurbaşkanıma, hükümet yetkililerine, siyaset, sanat, basın ve iş dünyasından değerli dostlarıma teşekkür ederim. Cenazemize ve taziyemize, Türkiye’nin dört bir yanından, memleketim Şanlıurfa’dan hatta yurtdışından gelen ve baş sağlığı dileklerini ileten kıymetli dostlarıma, sevenlerime ve aile eşrafımıza ayrıca teşekkür ederim... ALLAH annem için ettiğiniz duaları kabul eylesin. İyi ki varsınız; sizler SAĞOLUN, VAROLUN..."

URFASTAR