Tema Vakfı Şanlıurfa İl Temsilcisi Prof. Dr. Ali Rıza Öztürkmen'in buluşmada açılış konuşması yaparak sunum şeklinde vakfın misyonu, hedefleri ve kentteki faaliyetlerine değindi. Akabinde yine İl Temsilci Yardımcıları Özlem Öztürkmen ve Yeliz Melik'te söz alarak dinleyicilere bilgi ve deneyimlerini aktardılar.

Tema (2)

Gerçekleşen anlamlı buluşmada yeni bireyler TEMA Vakfı'na gönül vererek güç kattıkları ifade edildi.

TEMA Vakfı Şanlıurfa İl Temsilcisi Prof. Dr. Ali Rıza Öztürkmen, yeni katılım sağlayan gönüllülerle hangi alanlarda daha verimli olabilecekleri konusunda görüş alışverişinde bulundu. Öztürkmen, çalıştaya katılan tüm katılımcılara katılım belgesi takdim etti.

Tema (4)

Vali Şıldak Göbeklitepe'de İncelemede Bulundu Vali Şıldak Göbeklitepe'de İncelemede Bulundu

Ziraat Mühendisleri Odası ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmaya, ZMO Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Süzen, bazı kurum temsilcileri ve Harran Üniversiteli öğrenciler katıldı. 

Tema (3)

Program sonrası kısa bir açıklamada bulunan TEMA Vakfı Temsilcisi Öztürkmen, 'Yoğun katılım ve değerli katkılar sayesinde dolu dolu ve keyifli bir gün geçirdik. Bu etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese ve bizlere destek veren tüm katılımcılara en içten teşekkürlerimizi sunarız. TEMA Vakfı olarak, doğa sevgisi ve çevre bilincinin yayılması için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Gelecek etkinliklerde de sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.' dedi.

URFASTAR

Tema (6)

Tema (5)