İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'nın ülke genelinde suç örgütlerine yönelik başlattığı operasyonların ardı arkası kesilmiyor. 81 ilde devam eden operasyonlara bir yenisi de Şanlıurfa'da eklendi. Uyuşturucu tacirlerine yönelik yapılan operasyonda kilolarca skunk maddesi ele geçirildi.

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak son operasyonla ilgili detayları kamuoyuyla paylaştı.

Emniyet ve Jandarma güçlerinin tüm yurt genelinde çalışmaları aralıksız sürüyor.

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince dün gece zehir tacirlerine bir operasyon daha yapıldı. 

Son dönemlerde yaygın olan kaçak yollarla ülkeye sokulan skunk uyuşturucu maddesi insanları zehirlemeye çalışırken, bir yandanda bunun önüne geçilebilmesi için operasyonlar sürüyor.

Narkotik ekiplerinin dün gece Şanlıurfa'da düzenlediği operasyon sonucunda belirlenen adreste kilolarca skunk maddesi ele geçirildi. Uyuşturucu ticareti yapan 2 kişi ise yakalanarak gözaltına alındı.

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, yapılan başarılı operasyonun detaylarını twitter hesabından paylaştı. Şıldak şu ifadelere yer verdi;

Bakan Yerlikaya açıkladı! O teröristler etkisiz hale getirildi Bakan Yerlikaya açıkladı! O teröristler etkisiz hale getirildi

"Emniyet Birimlerimizden Uyuşturucu Tacirlerine Operasyon  Dün Gece Yapılan Çalışmada *90 Kilo Skunk Maddesi* Ele Geçirilmiş,  2 Kişi Göz Altına Alınmıştır Halkımızı Zehirleyen, Gençlerimizi Felakete Sürükleyen Bu İnsanlık Düşmanlarına Fırsat Vermiyoruz"

URFASTAR