Şanlıurfa Valisi Hasan Şıltak, kurum denetimleri kapsamında İl Emniyet Müdürlüğünü ve İl Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti. 

Denetleme ziyaretine İl Emniyet Müdürlüğü’nden başlayan Vali Hasan Şıltak kurum girişinde İl Emniyet Müdürü Erdem Bildiri , Müdür Yardımcıları ile Şube Müdürleri karşıladı. İlk olarak Emniyet Müdürü Bildirici ile bir süre başbaşa görüşen Vali Şıltak daha sonra Emniyet Müdürlüğü yönetim kadrosu ile bir toplantı yaptı.

Vali Şıltak İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde bulunan şubeler yapılan iş ve işlemler hakkında bilgiler aldıktan sonra başarılar diledi. 

İL JANDARMA KOMUTANLIĞI ZİYARET EDİLDİ

Şanlıurfa Valisi Şıltak'ın güvenlik güçlerine yaptığı ziyaretin ikinci durağı Jandarma Komutanlığı oldu.İl Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaretinin ardından İl Jandarma Komutanlığına geçen Vali Hasan Şıltak İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mücahit Avkıran ile İl Jandarma Komutan Yardımcıları, Şube Müdürleri ve Jandarma Personeli tarafından karşılandı. Vali Şıltak, Jandarma Şeref Defteri’ni imzaladıktan jandarma Komuta kademesiyle bir toplantı yaptı.

İl Jandarma Komutanlığı bünyesinde bulunan birimleri ziyaret ederek denetleyen Vali Şıltak, birim personelinden yapılan iş ve işlemler hakkında bilgiler aldı. 

İl Emniyet Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığı’na denetleme ziyaretlerinde bulunan Şanlıurfa valisi Hasan Şıltak kısa bir değerlendirmede bulunarak şunları söyledi

"Şanlıurfamızda kurumlarımızı ziyaret ediyoruz, bugün güvenlik güçlerimize ziyarette bulundum, kıymetli Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, İlimizde huzur ve güven ortamı tesis etmek için mesai mefhumu gözetmeksizin özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Görevlerinizde kendilerine kolaylıklar ve başarılar diliyorum” dedi. 

15 temmuz şehitleri Urfa'da anıldı... 15 temmuz şehitleri Urfa'da anıldı...