Türkiye Yeni Ekranıyla Tanışacak Türkiye Yeni Ekranıyla Tanışacak

Vekil  Eyyüpoğlu Kırsal'da Aralıksız Bayramlaşma'yı Sürdürüyor 


TBMM İdare Amiri Şanlıurfa  Ak Parti Milletvekili Av. İbrahim Eyyüpoğlu bayramın ilk gününden itibaren kırsal ve merkezde bulunan kanaat önderlerini, muhtarları ve sevenlerini ziyaret ederek  Kurban Bayramlarını kutladı.
 

I M G 8049

Vekil Eyyüpoğlu bayramda 18 kırsal mahalleyi, birden çok kanaat önderini ve kırsal’da görev yapan mahalle muhtarlarının Kurban  Bayramını kutlayarak onların istek ve arzularını  dinledi. Vekil İbrahim Eyyüpoğlu’nun Kurban Bayramı dolayısıyla gerçekleştirdiği ziyaretler, kırsal ve çevre ilçelerde dikkat çekerken, sahada sevenleri ise Vekil Eyyüpoğlu’nu teveccühle karşıladılar. 

I M G 8050

Sahayı Karış Karış Gezdi;

Vekil Eyyüpoğlu; Giyimli kırsal mahallesi Hüseyin Aslıhan'ı, Kubacık kırsal mahallesi Halef Kubacık ve Yasin Aslan’ı, Vergili Kırsal mahale sakinleri, Dolutepe kırsal mahallesi İsamil Beşdağ’ı, Umuroba küme evler mahallesi Zayan Akar’ı, Bağışlar kırsal mahallesi Seyit Çiftçi’yi, Karaali kırsal mahallemizi Şeyh Sait İnan’ı, Bulduk kırsal mahallesi muhtarı Hacı İsmail Ayigün’u, Mihraplı kırsal mahallesi Ahmet Aslan’ı, Kanaat önderi ve ilim adamı Muhamed Zahid Alhaznevi’i, Perşembe kırsal mahallesi muhtarı İbrahim Felhan’ı, Altıntepe kırsal mahalle muhtarı Faysal Felhan’ı, Haliliye ilçemize bağlı Yeşiltepe kırsal mahallesi Salih Göregen’i, Hasankent mezrasında İbrahim Budak ve muhtar Fethi Budak’ı, Anaz kırsal mahallesinde Mustafa Ugur’u, Erbaş küme evler mahallesi muhtar Halil Mol ve Ali Mol’u, Haliliye ilçesine bağlı Akdoğan kırsal mahalle muhtarı Mehmet Demirtaş’ı hanelerinde ziyaret eden Vekil İbrahim Eyyüpoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; Bayramlar paylaşmaktır. Sevinci de, hüznü de ifadesini kullanarak, kamuoyu ile paylaştı.