Title of a News Article

Depremzedeleri ziyaret ettiler...

Depremzedeleri ziyaret ettiler...
banner206

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Vali Salih Ayhan ile birlikte Fuar merkezindeki depremzede misafirleri ziyaret etti. Depremin meydana geldiği ilk andan itibaren kapılarını depremden etkilenen vatandaşlara açan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezinde kalan misafirlerin yemek ihtiyaçları Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanıyor.

Enkaz altında arama ve kurtarma çalışmalarının tamamlandığı Şanlıurfa’da Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan ile İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mücahit Avkıran ile birlikte Fuar merkezindeki depremzede misafirlerle bir araya geldi.

Başkan Beyazgül ile Vali Ayhan, fuar merkezinde kalan vatandaşlarla yakından ilgilendi. Vatandaşlarla sohbet eden Başkan Beyazgül ile Vali Ayhan, vatandaşlarla tek tek ilgilendi. Vatandaşların yakın ilgisi ile karşılanan Başkan Beyazgül ile Vali Ayhan yaklaşık 2 saat süren ziyaretin ardından Fuar merkezinden ayrıldı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi depremin yaşandığı ilk günden itibaren Fuar merkezini vatandaşların barınmaları için açtı. Binlerce kişinin konaklama ihtiyacının giderildiği Fuar merkezindeki depremzede misafirlerin yemek ekmek ihtiyaçları Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanıyor.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195