URSİAD'ın Yeni Başkanı Bahçıvan Basın Mensuplarına Demeç Verdi! 
 

Şanlıurfalı Sanayici İş İnsanları Derneği (URSİAD) yeni Başkanı Mehmet Yaşar Bahçıvan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Fehmi Aslan, Müslüm Kayacan ve Burak Çavuş sabahın erken saatlerinde basın mensuplarıyla bir araya geldiler.  

I M G 7636

Basın mensuplarıyla tanışma ve kaynaşma toplantısında  Başkan Mehmet Yaşar Bahçıvan, sözlerine Şanlıurfa ile başladı. Ana merkezde Şanlıurfa’yı dünyaya entegre etmek olduğunu ifade eden başkan, kolektif yapı oluşturarak Şanlıurfa’yı ve Şanlıurfalı değerli iş insanlarını hak ettiği yere gelmeleri için birlikte çaba sarf edecekleri ifade etti.

Başkan Bahçıvan toplantıda şu özlere yer verdi;

Bayram dönüşü olacak iş değil.. Bayram dönüşü olacak iş değil..

"Şanlıurfa Sanayici İş İnsanaları Derneği (URSİAD) olarak Şanlıurfa'nın dolayısıyla ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkıda bulunma vizyonuyla hareket ediyoruz. Nabi Kırmızı beyefendiden başkanlığı devraldık. Ve yeni yönetim kurulumuzu oluşturduk. Bazı arkadaşlarımızdan ayrılmak zorunda kaldı. 2 gün içerisinde valilik, belediye başkanını ticaret ve sanayi odaları ticaret borsası ve bazı sanayicilerimiz olmak üzere kurum ve kuruluşları işletmelerimizi ziyaret ettik. Öncelikle bu ziyaretlerde hissettiklerimiz kurum yetkilerimizin heyecanı, isteği ve misafirperverliği bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Sanayici iş insanları öncülük etmek istediğimizi ekonomik ve sosyal üretim misyonunu olduğumuzu belirttik. Ayrıca şanlın şehrimizde inovasyon ticaret üretim ve girişimcilik kültürünü geliştirmesi ve bunu sürdürebilir hale getirilmesi vizyonumuza anlattık. Ancak bu şekilde Şanlıurfa'nın global de hak ettiği yere ulaşabilecektir.