Valilik  Uyuşturucu Veri Raporlarını Açıkladı!

Şanlıurfa'da Polis ve Jandarma ekiplerinin son bir haftalık verileri açıklandı. Verileri paylaşan Vali Şıldak, çalışmaların aralıksız sürdürüldüğünü ifade etti. 

Tarlada çıkan yangında arı kovanları yandı Tarlada çıkan yangında arı kovanları yandı

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, uyuşturucu ile mücadele kapsamında Polis ve Jandarmanın son bir haftalık verilerini açıkladı. Buna göre son bir haftada yapılan çalışmalar neticesinde 4 kilo 835 gram Skunk Maddesi, 7 kilo 982 gram Esrar, 2 kilo 528 gram Metamfetamin, 421 gram Bonzai, 10 gram Eroin ve 232 adet sentetik hap ele geçirildi. Yine bu olaylarla ilgili 42’si sokak satıcısı şüphelisi olmak üzere 43 kişi gözaltına alınırken, adli işlemleri tamamlanan toplam 8 kişi tutuklandındığı ifade etti. 

Diger aranmakta Olan 269 Kişi Yakalanırken, yine şok denetimlerini sürdüren Polis ve Jandarmanın son bir haftalık çalışması sonucu 'Hapis Cezası ve Yakalama Emriyle Aranmakta Olan' toplam 269 kişi yakalandı. 357 farklı noktada bin 783 personel ile yapılan çalışmalarda yakalanan şahıslar arasında "Adam Öldürme Suçundan" 5, 'Dolandırıcılık Suçundan' 32, 'Hırsızlık Suçundan' 48 ve ‘Yağma Suçundan’ 7 kişinin olduğu açıklandı.