Viranşehir Belediye Spor Kulübü sporcuları, Kick Boks ve Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonası’nda elde ettikleri başarılarla bir kez daha göğsümüzü kabarttı. Türkiye Şampiyonası’nda derece elde eden sporcuları makamında ağırlayan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, başarılı sporculara çeyrek altın hediye etti.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Ordu’da düzenlenen Kick Boks Türkiye Şampiyonası ve Eskişehir’de düzenlenen 2022 Şener Arslan Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası’nda dereceye giren Viranşehir Belediye Spor Kulübü sporcularını makamında ağırladı. Ziyarette Viranşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Nurettin Karakış, Viranşehir Belediyespor Yönetimi ve antrenörler de hazır bulundu. 

Sporcuları aldıkları başarılı sonuçlardan dolayı tebrik ederek başarılar dileyen Başkan Ekinci, Bilek Güreşi Şampiyonasında Türkiye 1’incisi olmayı başaran Evindar Daban, Türkiye 3’üncüsü Hakkı kaplan, Türkiye 5’incisi Zelal Sarioğlu, Türkiye 6’ncısı Önder Genç ve Antrenörleri Şükrü Güngör’e çeyrek altın hediye etti. Ayrıca Kick Boks Türkiye Şampiyonası’nda Low Kick Türkiye 2’ncisi İbrahim Tuğay, Low Kick Türkiye 3’üncüsü İrem Canbeyli, Point Fighting Türkiye 3’üncüsü Dadvan Sino ve antrenörleri Gülbarin Ayaş ile Mazlum Oktay’ı da çeyrek altınla ödüllendirdi.

BAŞKAN EKİNCİ: HER ZAMAN SİZİN EMRİNİZDEYİZ

Başarılı sporcular ve antrenörleriyle sohbet eden Başkan Ekinci, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Viranşehir Belediyesi olarak spora her türlü katkıyı vereceklerini söyledi.

Altınları sporculara hediye eden Ekinci, başarılı sporcuların kendilerini gururlandırdığını belirterek, “Viranşehir’i başarılı bir şekilde temsil ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. İnşallah yeni nesilleri de yanınıza alarak yeni başarılara imza atarsınız. Biz her zaman sizin emrinizdeyiz” dedi.

Bilek Güreşi Antrenörü Şükrü Güngür ve Kick Boks Antrenörü Gülbarin Ayaş ile sporcular da, kendilerine her türlü desteği sunan ve aldıkları başarılı sonuçlardan dolayı çeyrek altınla ödüllendiren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkür ettiler.

Ziyaret, toplu çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.