Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) mücadele eden Viranşehir Belediyespor’a moral ziyaretinde bulundu.

Başkan Ekinci, beraberinde Viranşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Süleyman Çelik ile Viranşehir Belediyespor oyuncularını antrenman yaptıkları sahada ziyaret etti. 

Bölgesel Amatör Lig 8.Grupta lider olan Viranşehir Belediyespor, ligin 9. haftasında deplasmanda oynayacağı Reyhanlıspor maçının hazırlıklarını sürdürürken, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, takıma ve teknik heyete moral vermek amacıyla sahaya giderek, futbolcuları ve teknik heyeti ziyaret etti.

Başkan Ekinci'den engelliler günü mesajı Başkan Ekinci'den engelliler günü mesajı

Teknik heyet ve futbolcularla bir süre sohbet eden Başkan Ekinci, Futbolculara baklava ikramında bulundu. 

Takıma, Reyhanlıspor karşısında başarılar dileyen Başkan Salih Ekinci; “ Biz Takımımızın her zaman yanındayız. Futbolcularımızın performansından çok memnunuz. İnşallah Reyhanlıspor maçında da ellerinden geleni yapacaklar ve galip şekilde dönecekler. Ben takımımıza ve teknik heyetimize başarılar diliyorum” şeklinde konuşarak takıma ve teknik heyete moral verdi.

Reyhanlıspor maçı öncesi Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin takımı ziyaret etmesinden dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden Teknik Direktörü Bülent Güllü, ligin 9. haftasında zorlu Reyhanlıspor deplasmanından galibiyetle döneceklerini ve bu galibiyeti Başkan Ekinci’ye hediye edeceklerini ifade ederek “ Başkanımızın bizi ziyaret etmesi bizleri mutlu ediyor ve moral oluyor. İnşallah bu hafta sonu oynayacağımız maçta galip gelerek bu galibiyeti Başkanımıza armağan etmek istiyoruz. Bunu da hep beraber başaracak güçteyiz. Futbolcularımıza güveniyoruz. Başkanımıza ziyareti için teşekkür ediyoruz.” Dedi.