Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi sahil ilçesi konumunda olan Birecik’te altyapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde PMT serimi gerçekleştirerek sathi asfalt öncesi son hazırlıklarını tamamlıyor. Birecik ilçesinin en büyük mahallerinden olan Bağlarbaşı-Ayran yolu daha konforlu oluyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelerdeki ihtiyaçları bir bir tespit ederek vatandaşlara hizmet üretmeyi sürdürüyor.

20240630 183814

Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, ilçeler ve kırsal mahallelerde sathi asfalt öncesi son hazırlıklar, asfalt, bakım ve onarım gibi hizmetlerine aralıksız devam ediyor.

Birecik'te renkli 15 Temmuz görüntüleri... Birecik'te renkli 15 Temmuz görüntüleri...

Ekipler, Birecik kırsalında vatandaşların yoğunlukla kullandığı bir grup yolu niteliğinde olan Bağlarbaşı - Ayran, güzergâhında sathi asfalt öncesi son hazırlıklarını tamamladı. Güzergâh önümüzdeki günlerde asfaltla buluşturularak vatandaşların konforlu ulaşımdan yararlanmaları sağlanacak.

I M G 20240630 W A0017

Ayran Mahallesi Muhtarı İzzet Şen ve Bağlarbaşı Mahallesi Muhtarı Mehmet Öztürk de mahallelerinde yapılan çalışmaları ekiplerle birlikte takip etti. Çalışmaların bölge için son derece önemli olduğunu kaydeden muhtarlar bölgeye gösterdiği desteklerden ötürü Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar’a teşekkürlerini iletti.

20240630 183816