Her zaman vatandaşların arasında ve vatandaşlarla iç içe olmaya özen gösteren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, bugün de esnafı ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi. Sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen ziyarete değinen Başkan Ekinci, "Esnafımızla karşılıklı fikir alış verişi ve istişarede bulunarak, Viranşehir'imizin geleceğine hep birlikte yön veriyoruz" dedi.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Kale Mahallesi Ceylanpınar Caddesi'ndeki esnafı ziyaret etti. Esnafın sorun, talep ve önerilerini yerinde dinleyen Başkan Ekinci, esnafa hayırlı işler temennisinde bulunarak, kendisine iletilen sorunların çözümü için birim müdürlerine talimat verdi. Vatandaşların geçmiş Kurban Bayramı'nı da kutlayan Başkan Ekinci, esnafa ilçede gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği yatırımlardan bahsederek, Viranşehir'i istişare ile yönettiklerine vurgu yaptı.

İnsan odaklı hizmet ve daha güzel bir Viranşehir için ekibiyle birlikte var güçleriyle çalıştıklarının altını çizen Başkan Ekinci, “Halka hizmet Hakk’a hizmet düsturu ile sürdürdüğümüz hizmetlerimizde halkımızın ve esnafımızın sesine kulak vermek amacıyla göreve geldiğimiz günden bu yana hemen hemen her gün esnafmızı ziyaret ederek onlarla istişare ediyoruz. Viranşehir'imiz için yapacağımız her türlü hizmette, projede ve yatırımda; onların fikrini alarak, onların fikirlerine kulak vererek en güzel şekilde projeler üretmek ve bu projeleri gerçekleştirmek istiyoruz” dedi.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen esnaf ziyaretlerinde belediye çalışmaları, yatırımlar ve projeler hakkında bilgiler verdiklerini, esnafın ve vatandaşların istek, talep ve şikâyetlerini de dinleyerek çözümler ürettiklerini vurgulayan Ekinci, “Bu tür ziyaretlerimizle sıcak ve samimi bir ortamda vatandaş ve esnafımızla iç içe oluyor, Viranşehir'imizle ilgili fikir alış verişinde bulunuyor, rahatça sohbet edebiliyoruz. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek hemşehrilerimizin belediyemizden neler beklediğini, gelişen ve büyüyen ilçemizde neler yapılmasını istediklerini öğreniyor, bizler de yaptıklarımız ve yapacaklarımız hakkında onlara bilgiler aktarıyoruz. Karşılıklı fikir alış verişi ve istişarede bulunarak Viranşehir'imizin geleceğine hep birlikte yön veriyoruz. Çünkü Viranşehir'li hemşerilerimiz hizmetin en iyisine, en güzeline layıktır" şeklinde konuştu.