Title of a News Article

Harran kırsalı asfaltlanmaya devam ediyor

Harran kırsalı asfaltlanmaya devam ediyor
banner206
banner279

Harran Belediyesi tarafından asfalt çalışmaları son sürat devam ediyor. İlçeye bağlı Parapara ve Çavdarlı mahallelerini Akçakale grup bağlantı yoluna bağlayan güzergâhta, asfalt serim çalışmaları tamamlandı.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, ‘yol medeniyettir’ anlayışıyla hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda yol çalışmalarına ağırlık verilmesi talimatını veren Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Harran ilçesine bağlı Parapara ve Çavdarlı grup bağlantı yolunda asfaltlama çalışmalarının tamamlandığını kaydetti.

İlçe merkezi ve kırsal ayrımı yapılmadan yol çalışmaları devam ederken, birçok mahallede asfaltlama çalışması öncesi dolgu çalışmaları devam ediyor. Dolgu çalışması tamamlanan yollar daha sonra asfaltlanarak, vatandaşların hizmetine sunuluyor. Bu kapsamda Parapara ve Çavdarlı yolunun Akçakale yoluna çıkan kısmının asfaltlama çalışmaları sona erdi.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Parapara ve Çavdarlı yolunda asfalt çalışmasının tamamlanmasıyla birlikte yolların daha konforlu hale geldiğini dile getirerek, asfaltlanarak kullanıma açılan yolun tüm vatandaşlara hayırlı olmasını diledi

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2023, 12:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142