İbo'nun torunu ateş püskürdü!... İbo'nun torunu ateş püskürdü!...

Şanlıurfalı ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, mal varlığını açıkladı. Dudak uçuklatan mal varlığı içerisinde yok yok!

Son günlerde mal varlığı ile ilgili çıkan dedikodulara noktayı koyan Tatlıses, sahip olduğu mal varlığını tek tek açıkladı. Otel, TV, kebapçı salonu... ve daha neler neler.

Geçtiğimiz günlerde medyada 'serveti dudak uçuklatan ünlüler' başlıklı bir liste yayınlanmıştı. Listede ismi ilk sıralarda bulunan Tatlıses, kendisi hakkında çıkan haberleri yalanladı. Listede belirtildiği gibi bir servete sahip olmadığını belirten Tatlıses, servetini bizzat kendisi açıkladı.

TGRT'nin haberine göre Tatlıses'in dudak uçuklatan servetinde şunlar var;

"Seyrantepe'de 1.5 dönüm arsa üzerinde bulunan bir kebap salonu, TV binası, Tatlıses Şirketler Grubu binası, By Tatlısesgiyimin atölyesi ve mağazası, Demirciköy Alarko Sitesi'nde bir villa, Seyrantepe OYAK Sitesi'nde üç daire, Şanlıurfa'da bir daire, Şanlıurfa'da 3 dönüm arsa, İzmir Narlıdere Folkart Evleri'nde bir daire, Hadımköy Günışığı Konaklarında bir villa, 1 tekne, 2 sürat motoru, 2 adet Mercedes marka otomobil, 3 Jeep, 1 limuzin, 20 şirket aracı, Bodrum Bitez'de 48 daireli Tatlıses Paradise apartları ve içinde bir villa, Bodrum Bitez'de 6.5 dönüm üzerine denize sıfır 26 odalı Golo Beach Hotel, Bodrum Bitez'de 6.5 dönüm arsa, Kuşadası'nda 8 dönüm üzerine 6 katlı 157 odalı 314 yataklı Tatlıses Otel, İstanbul'da 5 kebap salonu, Uydu kanalı ve D-Smart'ta yayında olan TV kanalı, birçok ilde ulusal yayın yapan Tempo TV."