Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, dünya genelinde 115 odanın bağlı federasyonun başkanı seçildi. Urfa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya, paylaşımda bulunarak Hisarcıklıoğlu'nu kutladı.

115 ülkenin odalarının bir çatı altında birleştiği ve merkezi Paris'te buluna Dünya Odalar Federasyonu Başkanı seçilen Türkiye Odalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, 'Şimdi ülkemiz ve iş dünyamız için daha büyük bir şevkle koşma vaktidir.' dedi.

Yaşanan başkanlıkla ilgili paylaşımda bulunan Başkan Hisarcıklıoğlu, "KÜRESEL İŞ DÜNYASININ ZİRVESİNDEYİZ 115 ülkenin odalarını bir çatı altında birleştiren ve merkezi Paris’te bulunan Dünya Odalar Federasyonu’nun Başkanlığı’na seçildim. Türk iş dünyamız, 365 Oda ve Borsamız adına gurur duydum. Ne mutlu ki, küresel iş dünyasının zirvesinde bayrağımızı dalgalandıracağız. TOBB olarak sadece Türkiye’de iş dünyasının sesi olmuyor, dünyada da ülkemizi ve iş dünyamızı en iyi şekilde temsil etmenin onurunu yaşıyoruz. Dünya Odalar Federasyonu (World Chamber Federation - WCF) seçiminde destek veren herkese teşekkür ederim. Şimdi ülkemiz ve iş dünyamız için daha büyük bir şevkle koşma vaktidir." dedi.

BAŞKAN KAYA DA TEBRİK ETTİ

TOKİ taksit ödemelerinde büyük indirim TOKİ taksit ödemelerinde büyük indirim

TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun Dünya Odalar Federasyonu başkanı seçilmesinden dolayı mutlu olduğunu ifade eden Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya, Hisarcıklıoğlu ile birlikte çekilmiş fotoğrafını paylaşarak kendisini kutladı.

Kaya, mesajında şunları söyledi;

"Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız @RHisarciklioglu'nun, 115 ülkenin oda, borsa ve birliklerini bünyesinde toplayan Dünya Odalar Federasyonu’nun Başkanlığı’na seçilmesi, iş dünyamız ve ülkemiz için büyük bir başarı ve gurur vesilesi. Kıymetli Başkanımızı yürekten kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum."

URFASTAR