Harran Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışıyla gerçekleştirdiği hizmetler çerçevesinde engelli vatandaşlara yönelik hizmetlerine devam ediyor.

Engelli bireylerin hayatını kolaylaştırmak ve sosyal yaşamda daha fazla yer almalarını sağlamak amacıyla çalışmalarına devam eden Harran Belediyesi, ihtiyaç sahibi engelli vatandaşların taleplerini yerine getirerek, akülü sandalyelerini temin etmeyi sürdürüyor.

Bükdere kırsal mahallesi sakinlerinden 8 yaşındaki Zeliha Dağtekin’e tekerlikli sandalyesini teslim eden Başkan Özyavuz yeter ki yürekler engelli olmasın. Cenab-ı Allah’ın izniyle bütün sıkıntılara çözüm bulunur.

Engelli bireylere yönelik çalışmalarının aralıksız devam edeceğini belirten Başkanı Özyavuz, “Engelli kardeşlerimizin yaşadıkları sorunlar sadece kendilerinin değil; ailelerinin, çevrenin, toplumun, kısacası tüm insanlığın sorunudur. Engelleri aşmak için el ele gönül gönüle verip, dezavantajları en aza indirmek için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Harran Belediyesi olarak bugüne kadar ilçemizde yaşayan engelli bireylerimize nasıl sahip çıktıysak bundan sonra da çalışmalarımız ve desteğimiz devam edecek. Bugünde Bükdere mahallemiz sakinlerinden Zeliha Dağtekin yavrumuza akülü tekerlekli sandalyesini teslim ettik. Hayırlı olsun. Cenab-ı Allah'tan tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Harran'da Zabıta Denetimi Harran'da Zabıta Denetimi

Akülü tekerlekli sandalyeye kavuşan Zeliha Dağtekin’in ailesi büyük mutluluk yaşarken duyarlılığı için Başkan Mahmut Özyavuz’a teşekkür etti.