Ahmet Tatlıses ciddi bir operasyon geçirdi!

Ahmet Tatlıses ciddi bir operasyon geçirdi!
banner206
banner279

Urfalı ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in en büyük oğlu Ahmet Tatlıses'in ameliyat olduğu söylentileri doğrulandı. Yoğun baş ağrıları nedeniyle gittiği hastanede beyninde tümör olduğu saptanan Tatlıses ciddi bir operasyon geçirdi.

Aylardır süren baş ağrısı şikayetiyle hastaneye giden Ahmet Tatlıses, yapılan tetkikler sonucunda beyninde tümör saptandı. Doktorların almış olduğu karar doğrultusunda ameliyat masasına yatan Tatlıses ciddi bir operasyon geçirdi. 6 saat süren ameliyatın başarılı geçtiği öğrenilirken, alınan tümör parçasının biyopsiye gönderildi kaydedildi.

İbrahim Tatlıses'in Urfalı eşi Adalet Tatlıses'ten olan oğlu Ahmet Tatlıses, başarılı geçen ameliyatın ardından durumu hakkında ve teşekkür mesajı yayımladı.

Ahmet Tatlıses mesajında şu ifadelere yer verdi;

"Herkese Merhaba… Aylardır süren ve bitmek bilmeyen baş ağrım ile birlikte seyir eden görme problemimin ardından yapılan tetkikler sonucu beyin tümörü sebebiyle ve doktorlarımızın kararıyla geçen hafta riskli bir ameliyat geçirdim. Önce ALLAH’ın, sonra kıymetli doktorlarımızın sayesinde 6 saat süren operasyon başarıyla sonuçlandı, var olan tümör alındı ve doktorlarım tarafından kötü bir sonuç düşünülmesede, biyopsiye gönderildi. Şimdi sonucu bekliyor, hem ameliyat sonrası, hemde akabinde yaşadığım soğuk algınlığı yüzünden iyileşmeye çabalıyorum. Bu süreçte tüm bilgi birikimi ve titizliğiyle ameliyatımı gerçekleştiren, alanında efsane olmuş kıymetli beyin cerrahı PROF. DR İLHAN ELMACI, DOÇ. DR RAMAZAN SARI, UZM. DR BURAK ERİCEK, KBB BÖLÜMÜNDEN PROF. DR ELİF AKSOY, ANESTEZİ BÖLÜMÜNDEN PROF. DR DİDEM DAL hocalarıma ve değerli LİV HOSPİTAL hemşirelerine, çalışanlarına ve yönetimine çok teşekkür ederim. ALLAH hepinizden razı olsun, hep VAR OLUN. Bunun yanısıra baş tacım aileme, aile eşrafımıza, kardeşten öte olan dostlarıma, haberi duyunca geçmiş olsun dileklerini ileten basın, medya, sanat, spor, iş dünyasındaki dostlarıma, dualarıyla ve verdikleri sadakalarıyla yanımızda olan herkese çok teşekkür ederim. Hem bedenen, hem ruhen yaşadıklarımız ve bir de yaşayacaklarımız var, her şey insan için… ALLAH izin verir, yapabilirsek tevekkül edip ALLAH’a teslim olmak gerek… Hastalık O’ndan, şifa O’ndan ve sonunda hesap da O’nda… İNŞALLAH gelen bu misafir hastalığı, uğurlayabilmişizdir. Tekrar şifa dileyen herkesten ALLAH razı olsun, HAYIRLI CUMALAR DİLERİM. Saygılarımla."

Urfastar olarak ciddi bir operasyon geçirerek sağlığına kavuşan Ahmet Tatlıses'e büyük geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. 

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2022, 10:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142