Title of a News Article

Caner Kaya, Nev Hospital'da...

Caner Kaya, Nev Hospital'da...
banner206
banner279

Şanlıurfa’da, geçtiğimiz yıl hizmete giren Özel Nev Hospital Hastanesi'nde flaş bir gelişme daha yaşandı. Geçtiğimiz günlerde 500 yataklı Başhekimliğinden ayrılan ve daha sonra hastanedeki görevinden istifa eden tecrübeli doktor Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Bedri Caner Kaya Nev Hospital hastanesinde başladı. 

Şanlıurfa’nın sağlık sektöründeki markası olan Özel Nev Hospital hastanesinde by-pass gibi önemli kalp ameliyatlarının yapıldığı Kalp Damar ve Cerrahi & Anjiyo bölümü yakın zamanda açılıyor. Bunun öncesinde alt yapısı oluşturulan bölümün ilk transferi Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Bedri Caner Kaya oldu.

Nev Hospital, Lamine Floor’lu iki büyük ameliyathane salonuyla yine kentteki özel hastanelerde bir ilk olma özelliğini taşıyacak.

Kentteki birçok zor ameliyatları gerçekleştirerek adından söz ettiren Özel Nev Hospital Hastanesi, yine kentte sağlık alanında en büyük eksikliklerden birisi olan Kalp Damar bölümünü de yakın zamanda hizmete almış olacak.

9.000 metrekare kapalı alanıyla kentteki en büyük kapalı alana sahip özel hastane olan Nev Hospital de; Kulak Burun Boğaz, Plastik Cerrahi, Genel Cerrahi, Beyin ve Sinir Cerrahi, Kadın Doğum Hastalıkları, Kardiyoloji, Fizik Tedavi, Perinatoloji Polikliniği sağlık hizmeti veriliyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2023, 13:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142