Title of a News Article

Metrolife Hastanesinde o bölüm yenileniyor

Metrolife Hastanesinde o bölüm yenileniyor
banner206

Şanlıurfa'da, Özel Metrolife Hastanesi’nde hastalara daha konforlu şartlarda tedavi hizmeti sunulması anlamında, hastanenin fiziki yenilenmesi devam ediyor. Bölüm konforlu, modern ve daha da teknolojik hale dönüştürülüyor.

 “HIZ KESMEDEN HİZMETE DEVAM”

Özel Metrolife Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Cengiz Karakucak, yapılan çalışmayla ilgili şu bilgiyi verdi:

“Hastanemizde bulunan fizik tedavi ünitesini yenileme çalışmalarımız devam ediyor. Amacımız, gelen hastalarımızın ihtiyacını karşılayabilmek. Bu doğrultuda günde birden çok hastamıza fizik tedavi imkanı sunuyoruz. Hizmetlerimize hız kesmeden devam edeceğiz.”

“Günden güne yenilenen yüzüyle hizmet vermeye devam eden fizik tedavi ünitesinde 3 fizyoterapist ve 2 iş uğraşı terapisti, 2 fizik tedavi teknikeri hizmet veriyor. Ünitede hafta içi 08:00-17:00 saatleri arasında Cumartesi günleri de 08:00-13:00 saatleri arasında hizmet veriliyor. Hastalarımız aynı gün işleme alınıp hasta memnuniyetiyle evlerine dönmeleri sağlanmış durumdadır.”

Fizik tedavi ünitesinde ücretsiz servis hizmetlerinin devam ettiğini belirten Dr. Cengiz Karakucak çok yakında hastane fizik tedavi ünitesine, diğer cihazların yanısıra Robotik Tedavi cihazlarının katılacağını ilave etti.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2022, 10:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142