Title of a News Article

MHRS'de Yeni Düzenleme!

MHRS'de Yeni Düzenleme!
banner206

Sağlık Kurulu randevuları için önemli Bilgilendirme 

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü tarafından vatandaşlarımızın Sağlık Kurulu hizmetlerinden daha etkin ve verimli faydalanabilmeleri ve ulaşılabilir olma adına yapılan düzenlemeler çerçevesinde   Şanlıurfa merkez ilçelerde ki hastaneler için;  ÇÖZGER (Çocuklar İçin Özel Gereksinim Raporu) için sağlık kurulu randevusu alınabilecek hastaneler: Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Eyyübiye) Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi  Erişkin (engelli/durum bildirir rapor) için sağlık kurulu randevusu alınabilecek hastaneler: Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Eyyübiye) Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Balıklıgöl Devlet Hastanesi olarak belirlenmiştir.


Vatandaşlarımız her cuma saat 10:00 da başlayıp 24 saat boyunca cumartesi saat 10:00’a kadar sonraki hafta için randevu alabileceklerdir. Hastanelerimizden Sağlık Kurulu randevusu alabilmek için ALO 182" MHRS hattını arayabilirsiniz. MHRS web sitesi 'nden randevu alabilirsiniz.  Android veya ios tabanlı telefonlardaki MHRS MOBİL uygulaması ile randevu alabilirsiniz.
Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü olarak Sağlık Kurulu rapor düzenleme işlemlerini verimli bir şekilde yürüterek, ihtiyaç duyan vatandaşlarımıza en kısa sürede bu hizmeti vermek için maksimum gayret gösteriyoruz. Kamuoyuna duyurulur

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142