3 ili gezip bir fotoğraf paylaşmakta neyin nesi!

3 ili gezip bir fotoğraf paylaşmakta neyin nesi!
banner206

Onur İttifakının tek lideri ve tek tarafı olan Yaşar Aydın, yine bir seçim gezisinde. Yurdun dört bir yanını karış karış gezdiği iddia edilen Yaşar Aydın'a gösterilen ilgi bir kaç kişiden ibaret olsa da, kendisi adına geçilen haber bülteninde binlerce kişi tarafından karşılanmış gibi süsü verilmesi dikkatlerden kaçmıyor. Ayrıca yoğun ilginin yaşandığı anlar bir tek fotoğraf karesine sığdırılmış. 

Geçtiğimiz günlerde ülkenin doğu tarafında Kürtlerin yüzde 30 oyunu alacağını iddia eden Onur İttifakının tek ismi Yaşar Aydın, bu kez ülkenin batı tarafına gitti. 

İzmir, Manisa ve Kütahya'da seçim çalışmalarını sürdüren Yaşar Aydın, sözde bu illerde büyük bir coşkuyla ve ilgiyle karşılanmış! Koskocaman 3 ili gezen Aydın'ın tek bir fotoğraf karesinin paylaşılması birçok basın camiası tarafından tepkiyle karşılandı.

Cumhurbaşkanı adaylarının arasında en güçlü isim olduğu bültende belirtilen Yaşar Aydın'ın olası yapılacak seçimlerde ne kadar oy alacağı merak konusu oldu.

Haber bülteni olarak geçilen tek fotoğraflık mailde şu ifadelere yer verildi;

Yurt gezilerine aralıksız devam eden Onur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Yaşar Aydın’ın durağı bu kez Ege oldu.

İzmir, Manisa ve Kütahya’da Onur İttifakı'na yapılan katılımlar için düzenlenen törenlere katılan Yaşar Aydın’a ilgi oldukça fazlaydı. Dikkat çeken husus ise Onur İttifakı’na katılımların yoğunlukla AK Parti, İYİ Parti, MHP ve CHP’den olmasıydı. Bu da Onur İttifakı’nın hem iktidarı hem de muhalefeti bir hayli terleteceği ve her iki ittifaktan da çok ciddi oy alacağına işaret etmesi anlamına geliyordu.

CUMHURBAŞKANLIĞININ EN GÜÇLÜ İSMİ YAŞAR AYDIN

Siyasi kulislerde de Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın’ın kararsız ve arayış içinde olan seçmenin adresi olduğuna kesin gözüyle bakılıyor ve bu yönüyle Cumhurbaşkanlığı yarışının en güçlü adayı olduğu siyasi kulislerin ana gündemini oluşturuyor.
Bununla birlikte gittiği her yerde milletin evlatları tarafından bağırlara basılan, hereksin sevgi ve teveccühünü kazanan Yaşar Aydın ile ilgili daha önce AK Parti Gençlik Kollarında bulunan Yusuf Can, kürsüde yaptığı konuşma ile törene katılanları oldukça etkiledi.

“LİDERİMİZ DE CUMHURBAŞKANIMIZ DA YAŞAR AYDIN’DIR”

Yusuf Can, bundan sonra tek liderin olduğunu, onun da Yaşar Aydın olduğunu belirterek “Bizim liderimiz de Cumhurbaşkanımız da Yaşar Aydın’dır” dedi.
Manisa ve İzmir’de gençlerden yoğun ilgi gören Yaşar Aydın ise, kendisine gösterilen coşkulu desteği karşılıksız bırakmayacak, yurt gezilerine aralıksız devam edeceklerini ve ülkede sıkmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacaklarının sözünü verdi.

URFASTAR

DAHA ÖNCEKİ HABER İÇİN TIKLA

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2021, 15:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142