Title of a News Article

Viranşehir'de şampiyon belli oldu

Viranşehir'de şampiyon belli oldu
banner206
banner279

Viranşehir Kaymakamlığı ve Viranşehir Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’nın şampiyonu Viranşehir Devlet Hastanesi takımı oldu.

Viranşehir Kaymakamlığı ve Viranşehir Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’na 33 takım katıldı. Viranşehir Belediyesi Spor Kompleksi’nde oynanan ve bir hayli heyecanlı geçen oynanan müsabakalar sonucunda, finale kalan takımlar Viranşehir Devlet Hastanesi ve Viranşehir Kaymakamlığı oldu.

Viranşehir Devlet Hastanesi ve Viranşehir Kaymakamlığı arasındaki final karşılaşması dün akşam Spor Kompleksi’nde oynandı. Karşılaşmayı Viranşehir Kaymakamı Önder Çengel, eşi Ayşe Asan Çengel ve Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ile eşi Sibel Ekinci de izledi. Kıyasıya geçen karşılaşmadan 3-2 galip gelen Viranşehir Devlet Hastanesi turnuvanın şampiyonu oldu.

Kaymakam Önder Çengel ve Başkan Salih Ekinci, turnuvayı şampiyonlukla tamamlayan Viranşehir Devlet Hastanesi sporcularına kupa ve madalyalarını takdim etti. Ayrıca her iki takıma Kaymakam Çengel ve Başkan Ekinci tarafından çeşitli hediyeler de verildi.

Turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür eden Başkan Ekinci, şampiyon olan Viranşehir Devlet Hastanesi takımını kutladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142