Title of a News Article

Başkan Ekinci, gençliğe önem veriyor

Başkan Ekinci, gençliğe önem veriyor
banner206
banner279

Eğitime, Gençliğe ve Spor’a verdiği desteklerle dikkat çeken Viranşehir Belediyesi, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS), Temel Yeterlilik Testi (TYT) ve Alan Yeterlilik Testleri (AYT) sınavlarına hazırlanan üniversite ve memur adayları için Kültür ve Sanat Merkezinde Türkiye Geneli yapılan ücretsiz deneme sınavı düzenledi. 

Gelecek nesillerin eğitimli ve donanımlı olması için Sabrın diyarında çok sayıda önemli projelere ve hizmetlere imza atan Viranşehir Belediyesi, özel eğitim almaya imkanı olmayan öğrencilere umut kapısı olmaya devam ediyor.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin talimatıyla harekete geçen Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü,  31 Temmuz 2022 tarihinde düzenlenecek olan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS), 18 Haziran 2022 tarihindeki Temel Yeterlilik Testi (TYT) ve 19 Haziran 2022 tarihindeki Alan Yeterlilik Testleri (AYT) sınavlarına hazırlanan hem üniversite hem de memur adayları için deneme sınavı gerçekleştirdi.

Sınav tarihlerine kadar belirli saatlerde Kültür ve Sanat Merkezi Kütüphanesi’nde düzenlenecek olan deneme sınavlarından tüm öğrenciler ücretsiz olarak faydalanabilecek.

BAŞKAN EKİNCİ: “TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUM”

Türkiye’nin aydınlık yarınlarının her daim yanında olan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci; “Geleceğimizin teminatı gençlerimizden çok umutluyuz. İnşallah verilen emekler boşa çıkmaz ve her bir öğrencimiz hedefine en başarılı bir şekilde ulaşır. Gençlerimizi hayatın yeni bir safhasına taşıyacak KPSS ve YKS sınavları elbette önemlidir. Ancak hiçbir şey gençlerimizin moral, motivasyon, ruh ve beden sağlığından önemli değildir. Siz gençlerimiz bizler için çok kıymetlisiniz. Her zaman yanınızda olan tüm sevenlerinizin bu süreçte de yanınızda olacağını asla unutmayın. Sınava girecek olan tüm memur adaylarına ve öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2022, 11:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142