Title of a News Article

Ekinci, güne esnaf gezisiyle başladı

Ekinci,  güne esnaf gezisiyle başladı
banner206
banner279

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Ramazan Bayramı’nın ardından bugün sabah mesaiye esnaf gezisiyle başladı. Esnafın geçmiş Ramazan Bayramı’nı kutlayan Başkan Ekinci, sorun ve talepleri dinledi. 

Esnaf ve vatandaşlarla fırsat buldukça bir araya gelerek hemhal olan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, bugün sabah Eski Urfa Caddesi üzerindeki esnafı ziyaret etti. İşyerlerini tek tek gezerek esnafa bol kazanç ve kolaylıklar dileyerek, geçmiş Ramazan Bayramı’nı da kutlayan Ekinci, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Esnaf ve vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılanan Başkan Ekinci, kendisine iletilen sorunların çözümü için birim müdürlerine talimat verdi.

Fırsat buldukça esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldiklerini hatırlatan Başkan Ekinci, esnafın ve vatandaşın taleplerini, önerilerini ve şikâyetlerini doğrudan ilk ağızdan dinleyerek, mevcut sorunları yerinde görüp çözümü de yerinde ürettiklerini söyledi. 

Ekinci, Ramazan Bayramı’nın ardından ilk mesai gününe esnaf ziyaretiyle başladıklarına dikkat çekerek, “Tüm gücümüzle ve imkânlarımızla sahadayız. Mahalleleri gezmeye, vatandaşlarla buluşmaya ve Viranşehir’i sahadan yönetmeye devam edeceğiz” dedi.

Esnaf ve vatandaşlar ise ziyaretlerinden dolayı Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2022, 00:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142