Title of a News Article

Ekinci'den işçileri sevindiren imza!

Ekinci'den işçileri sevindiren imza!
banner206

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Hizmet İş Sendikası ile Toplu İş Sözleşmesi Ek Protokolü imzaladı. Ek protokolle Viranşehir Belediyesi bünyesindeki kadrolu işçiler, geriye dönük 4 ay için 4 bin TL ve 2 ay için de 1000'er TL ikramiye alacak.

Viranşehir'in gelişimi ve kalkınması için büyük çaba gösteren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, bir yandan da belediye bünyesindeki işçilerin refahına dair önemli kararlar alıyor. Bu kararlardan birisi de Viranşehir Belediyesi'nde çalışan kadrolu işçiler  için imzalanan Toplu İş Sözleşmesi Ek Protokolü oldu. Başkan Ekinci ve Hizmet İş Sendikası Viranşehir Temsilcisi Reşit Direk arasında imzalanan  Toplu İş Sözleşmesi Ek Protokolü ile işçilere ikramiye verilmesi yönünde karar alındı. Protokol kapsamında Belediye bünyesindeki kadrolu işçilere Temmuz, Ağustos, Eylül ve Ekim ayları için tek seferde 4000 TL, Kasım ve Aralık ayında ise 1000’er TL ikramiye verilecek.

BAŞKAN EKİNCİ: HER DAİM İŞÇİLERİMİZİN YANINDAYIZ

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, imzaladıkları protokolle ilgili yaptığı açıklamada, her daim işçilerin yanında olduklarını belirterek,  "Viranşehir Belediyemiz ile Hizmet-İş Sendikası arasında mesai arkadaşlarımızı kapsayan Toplu İş Sözleşmesi Ek Protokolü’nü imzaladık. Belediyemizde çalışan işçi ve emekçi kardeşlerimizi kapsayan sözleşmeye göre çalışanlarımıza Temmuz, Ağustos, Eylül ve Ekim ayları için tek seferde 4000 TL, Kasım ve Aralık ayında ise 1000’er TL ikramiye verilmesini kararlaştırdık. İmzaladığımız Toplu İş Sözleşmesi Ek Protokolü’nün her iki tarafa ve özellikle işçi ve emekçi kardeşlerimize ve değerli ailelerine hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2022, 14:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142