Viranşehir'de bahar etkinlikleri

Viranşehir'de bahar etkinlikleri
banner206
banner279

Viranşehir Belediyesi, ‘Bahar etkinlikleri’ kapsamında ‘Çok Komiksiniz’’ adlı tiyatro oyununu sanatseverlerle buluşturdu.

Viranşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi Şehit Ömer Halis Demir konferans Salonu’nda İstanbul meydan sahnesi ünlü oyuncuları, Faruk Sofuoğlu, Burçak Kabadayı, Deniz Oral ve Müge Karataşlı’nın sahnelediği iki perdelik komedi oyununa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında girişlerin ‘Bir Kitap, Bir Bilet’ karşılığında olduğu oyunu, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin eşi Sibel Ekinci, Cumhuriyet başsavcısı ve eşi, Belediye Başkan yardımcıları , İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Yağan, Belediye Birim müdürleri ve çok sayıda kişi izledi.

Seksenler dizisi oyuncuları Faruk Sofuoğlu (Kasap Bahtiyar) ve Deniz ORAL (Hilmi Bey) ile ekibinin oynadığı ‘Çok Komiksiniz’ adlı tiyatro oyunu izleyenleri güldürdü.

Ünlü oyuncuların performansı, izleyicilere keyifli dakikalar yaşatırken, oyun sanatseverler tarafından büyük beğeni topladı.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin eşi Sibel Ekinci, oyun sonunda sahneye çıkarak keyifli akşam için sanatçılara çiçek takdim edip, teşekkür etti. 

Ünlü tiyatro oyuncuları Faruk Sofuoğlu ve Deniz Oral ise, yoğun ilgiden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, kendilerini Viranşehirlilerle buluşturan Belediye Başkanı Salih Ekinci ve eşi Sibel Ekinci’ye teşekkür ettiler.

Bilet satışı olmayan oyun için ‘Bir Kitap, Bir Bilet’ kampanyası çerçevesinde toplanan kitaplar,’Sosyal Sorumluluk Projesi’ kapsamında köy okullarına bağışlanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142