Title of a News Article

Viranşehir'de olağan oturum gerçekleşti

Viranşehir'de olağan oturum gerçekleşti
banner206
banner279

Viranşehir Belediyesi Temmuz ayı olağan meclis toplantısı, meclis Başkanvekili Eyyüp Öztürk başkanlığında, meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Belediye meclis salonunda halka ve basına açık yapılan toplantı, yoklama, saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. 
Toplantının açılış konuşmasını yapan Meclis Başkanvekili Eyyüp Öztürk, katılımlarından dolayı meclis üyelerine teşekkür ederek, toplantıda alınacak kararların hayırlara vesile olması dileğinde bulundu.
Yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla meclis üyelerinin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı tebrik eden Meclis Başkanvekili Öztürk, “Bayramların inanç, tarih ve medeniyet ekseninde milletleri birbirine gönül köprüleriyle bağlayan, yardımlaşma ve dayanışma bağlarını güçlendiren müstesna günlerdir. Hafta sonu (Cumartesi) günü idrak edeceğimiz Kurban Bayramının insanlık aleminin yer yüzünde yaşadığı tüm sorunların ve sıkıntıların son bulmasına vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.
Açılış konuşmasının ardından meclis üyelerinin gündem dışı verdikleri soru önergeleri tek tek okunarak, bazıları gündem maddelerine bazıları da komisyonlara sevk edildi.
Daha sonra toplantının gündem maddelerine geçildi. Üç gündem maddesi ve ihtisas komisyon raporlarının görüşüldüğü toplantı yaklaşık 1,5 saat sürdü. 
Temmuz ayı olağan meclis toplantısının 2.Birleşiminin 2.Oturumuna yarın saat: 14.00’da devam edilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142