Title of a News Article

Viranşehir Hürriyet mahallesi'nde çalışmalar sürüyor

Viranşehir Hürriyet mahallesi'nde çalışmalar sürüyor
banner206
banner279

Viranşehir Belediyesi üst yapı çalışmaları kapsamında ilçe genelinde, kilitli parke taşı döşeme, stabilize yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor.

Çalışmalarını merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan sürdüren Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçede alt ve üstyapıya yönelik artan yatırımlarının ardından çalışmaları hızlandırdı.

Merkezde mahallelerde bakım, onarım, stabilize yol yapım ve parke taşı döşeme çalışmalarını yürüten ekipler, kırsalda ise mahalle içi yollarda stabilize yol çalışmalarına devam ediyor.

Ekipler, Merkez Hürriyet Mahallesinde 2.Etap çalışmaları kapsamında kilitli parke taşı döşeme, stabilize yol yapım, asfalt öncesi hazırlık, bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştiriyor.

Yapılan üst yapı çalışmalarını değerlendiren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, üst yapı çalışmaları kapsamında mahalle ayırımı yapılmadan yürütülen çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirterek,  İlçe genelindeki çalışmaların plan ve program dahilinde artarak devam edeceğini kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142