Urfa'da ödüller sahiplerini buldu

Urfa'da ödüller sahiplerini buldu
banner206

Şanlıurfa Valiliği öncülüğünde Eyyübiye Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve ŞURKAV işbirliğinde ‘Tek Ses İki Hareket’ projesi kapsamında düzenlenen okullar arası halk oyunları ve koro yarışmaları renkli görüntülerle sona erdi.

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen yarışmada, kent genelinde ilkokul, ortaokul ve liseler koro ve halk oyunları dallarında yarıştılar.

UNESCO müzik şehri adaylığına alt yapı oluşturulması, müzik ve halk oyunlarımızın yaşatılması ve yaygınlaştırılmasını hedefleyen projede, dereceye girenlere para ödülü verilirken, diğer tüm okullara ise katılım belgesi, kitap ve kupa ödülleri takdim edildi.

KORO YARIŞMALARINDADERECEYE GİREN OKULLAR

İlkokul kategorisi sonuçları;

1.Eyyübiye Doktor Cavit ÖZYEĞİN İlkokulu

2.Suruç Cumhuriyet İlkokulu

3.Viranşehir Tevfik Fikret KURTCAN İlkokulu

MANSİYON ÖDÜLÜ ALAN OKULLAR

Karaköprü 100.Yıl İlkokulu

Ceylanpınar Cengiz TOPEL İlkokulu

Harran Cumhuriyet İlkokulu

Ortaokul kategorisi sonuçları;

1.Karaköprü Şerif Özden Başarı Ortaokulu

2.Eyyübiye Atatürk Ortaokulu

3.Ceylanpınar Şehit Feyyaz Yumuşak Ortaokulu

MANSİYON ÖDÜLÜ ALAN OKULLAR

Bozova Şehit Habip Şahin Ortaokulu

Viranşehir Şehit Mehmet Kaya Ortaokulu

Suruç Bilgi Ortaokulu

Lise kategorisi sonuçları;

1.Suruç 11 Nisan Kemal Kılıç Anadolu Lisesi

2.Bozova Anadolu Lisesi

3.Viranşehir Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi Mansiyon Ödülü Alan Okullar

Haliliye Bahçelievler Saadet Özdemir MTAL

Hilvan Şair Nabi Anadolu Lisesi

Ceylanpınar Fen Lisesi

HALKOYUNLARI YARIŞMALARINDA

İlkokul kategorisi sonuçları;

1.Karaköprü Metehas İlkokulu

2.Halfeti Atatürk İlkokulu

3.Karaköprü Narlı İlkokulu

MANSİYON ÖDÜLÜ ALAN OKULLAR

Hilvan Mustafa Kemal İlkokulu

Hilvan Mehmet Akif Ersoy İlkokulu

Hilvan 75.Yıl İlkokulu

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

Harran Koyunluca İlkokulu

Ortaokul kategorisi sonuçları;

1.Hilvan Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu

2.Karaköprü Ortaokulu

3.Eyyübiye Halilurrahman Ortaokulu

MANSİYON ÖDÜLÜ ALAN OKULLAR

Karaköprü Şerif Özden Başarı Ortaokulu

Hilvan Mustafa Kemal Ortaokulu

Halfeti Yunus Emre Ortaokulu

Lise kategorisi sonuçları;

1.Haliliye Urfa Anadolu Lisesi

2.Haliliye Urfa MTAL

3.Hilvan Şair Nabi Anadolu Lisesi

MANSİYON ÖDÜLÜ ALAN OKULLAR

Akçakale Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi

Halfeti Anadolu Lisesi

Halfeti Yukarıgöklü Anadolu Lisesi

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

Eyyübiye Anadolu Lisesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142