Partisinden ayrılmayı düşünmeyen Aday adayı.

AkParti Haliliye Belediye Başkan aday adayı olan İbrahim Güllüoğlu, aday gösterilmediği partisinden siyasi hayatına devam edeceğini açıkladı.

Partisinden ayrılmayı düşünmeyen Aday adayı.
banner206

Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı ve  Ak parti Haliliye belediye başkan a.adayı İbrahim Güllüoğlu adaylık süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak, Ak Partiye destek vereceğini açıkladı. 

 
AkParti'de siyasi hayata atılan ve Mart 2014 yerel seçimleri öncesi Ak Partinden Haliliye ilçe aday adayı olan İbrahim Güllüoğlu, Ak Partiye destek vereceğini bildirdir. Güllüoğlu  yaptığı açıklamada Aday adaylık süreci yaşandı bu süreçte Ak parti Haliliye belediye başkan adaylığı başka bir arkadaşımıza tebliğ edildi, ben buradan Haliliye ilçesi Ak parti belediye başkan adayına hem de tüm ilçe belediye başkan adayları arkadaşlarımı tebrik ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum. Aday adaylığı sürecimde il ve ilçe teşkilatları özellikle temayül yoklamasında hem de özellikle vurguluyorum şehrimizde yapılan anketlerde şahsıma karşı bir teveccüh vardı  bundan dolayı da Tüm Şanlıurfa halkımıza teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca sivil toplum kuruluşları , muhtarlar , milletvekillerimiz , Bakanımız , Büyükşehir belediye başkan adayımız özellikle genel merkez hepsine çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra ki süreçte  Partimize hizmet etmeye devam edeceğim. Ben Şanlıurfa’mıza ve belediyemize yaklaşık 20 yıldır 4 belediye başkanı ile birlikte hizmet ettim ve Projelerde Şanlıurfa’mıza belediyelerimize hizmet etmeye hazırım. İnşallah bundan sonraki süreçte Ak parti bu memlekete daha büyük projelere imzalar atar Ayrıca Celalettin bey’e de bu süreçte başarılar diler inşallah şehrimize büyük hizmetler yapar ve Şanlıurfa’mızda Güneydoğu’da Dünya’da hak ettiği yere ulaşır. Bize düşen bu hizmetlere destek vermektir. Buradan herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2014, 17:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142